1399/10/08-14:12

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی منتشر شد+روش‌های دریافت

 کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی منتشر شد+روش‌های دریافت

سخنگوی سازمان سنجش گفت: کارت ورود به جلسه هشتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی منتشر شد.

به گزارش دولت بهار، فاطمه زرین‌آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران، گفت: هشتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور در راستای جذب و استخدام نیروی مورد نیاز ۸۱ دستگاه اجرایی در روزهای ۱۱ و ۱۲ دی ماه برگزار می‌شود و کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی هم‌اکنون برای مشاهده و پرینت روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت و مهلت دریافت آن تا ساعت ۲۴ چهارشنبه ۱۰ دی «روز قبل از برگزاری آزمون» ادامه دارد.

زرین آمیزی  ادامه داد: داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به بخش استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی  مراجعه و با کلیک روی گزینه «كارت شركت در هشتمين آزمون استخدامی متمركز دستگاه های اجرایی كشورسال ۱۳۹۹» با استفاده از چهار روش کارت خود را دریافت کنند.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش درباره روش‌های دریافت کارت ورود به جلسه، توضیح داد: داوطلبان می‌توانند در روش اول با جست‌وجو بر اساس شماره پرونده و سریال ثبت نامی، در روش دوم با جست‌وجو بر اساس شماره پرونده و کد پیگیری، در روش سوم با جست‌وجو بر اساس شماره پرونده و کد ملی و در روش چهارم با جست‌وجو بر اساس شماره پرونده و شماره داوطلبی کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

سخنگوی سازمان سنجش افزود: داوطلبانی که وضعیت بومی بودن خود را در تاریخ‌های ۲۹ مهر الی ۲ آبان اعلام نکرده‌اند به محض شروع توزیع کارت ورود به جلسه می‌توانند اطلاعات‌ مربوط به سهمیه بومی‌گزینی را ویرایش کنند.

او در ادامه با بیان اینکه این آزمون در ۱۸۹ شهر و ۲۷۳۰ حوزه برگزار می‌شود، ادامه داد: ناظران بهداشت از سوی وزارت بهداشت قبل، حین و بعد از برگزاری آزمون جهت رعایت موارد بهداشتی نظارت خواهند کرد. پیش‌بینی‌های لازم برای ورودی حوزه اصلی جهت ورود داوطلبان با فاصله فیزیکی انجام شده است.

زرین‌آمیزی افزود: چینش صندلی‌های آزمون با فاصله ۱.۵ متر انجام گرفته است. همچنین کنترل سیستم تهویه هوای فضای برگزاری و کنترل گرمایش سالن‌ها و کلاس‌ها انجام می‌شود.  محل جداگانه در حد کلاس برای داوطلبانی که دارای شرایط سرماخوردگی یا علائم مشکوک هستند در نظر گرفته شده است.

سخنگوی سازمان سنجش در ادامه تاکید کرد: سایر متقاضیان آزمون استخدامی لازم است از فردا سه‌شنبه ۹ دی به سامانه خوداظهاری بیماری کرونا به آدرس salamat.gov.ir مراجعه و نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری، اقدام کنند. اطلاعات متقاضیان تکمیل کننده فرم مذکور نزد وزارت بهداشت محفوظ است.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش ادامه داد: در طول برگزاری آزمون تمام اصول بهداشتی مانند زدن ماسک و رعایت فاصله با یکدیگر و با داوطلبان توسط عوامل اجرایی انجام خواهد شد. انجام بازرسی بدنی توسط راکت‌های دستی و سایر وسایل الکترونیکی هوشمند انجام می‌شود. به داوطلبانی که در طول فرآیند برگزاری آزمون احتمالاً ماسک آن‌ها غیرقابل استفاده باشد ماسک داده خواهد شد.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است. چنانچه متقاضی به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره داوطلبی، پرونده یا کد پیگیری مورد نیاز، موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی‌شود، لازم است با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش، ورود به سیستم پاسخگویی و انتخاب نام آزمون و تعیین موضوع پیگیری، نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده داوطلبی یا کد پیگیری اقدام کند.

نظرات

اخبار مرتبط