1400/02/27-14:57

حملات سنگین رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف غزه

منابع خبری از حملات هوایی پیاپی ارتش رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف در نوار غزه و شنیده شدن صدای انفجارهای زیاد از نقاط مختلف غزه خبر داده‌اند.

به گزارش دولت بهار، شبکه الجزیره براساس گزارش خبرنگاران خود گزارش داد که توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی به مواضعی در شرق خان یونس و اردوگاههای البوریج و المغازی حمله کرده است. 

الجزیره همچنین گزارش داد که یک هواپیمای جنگی رژیم صهیونیستی یک خانه را در محله صبرا در جنوب نوار غزه و یک خانه دیگر را در منطقه رفح هدف بمباران خود قرار داد است. 

خبرگزاری المیادین نیز می‌گوید که رژیم صهیونیستی به یک خانه در اردوگاه الشاطی در غزه حمله کرده است.

خبرگزاری فلسطینی شهاب گزارش داد که  هم اکنون حملات هوایی رژیم صهیونیستی در نقاط مختلف غزه از جمله در رفح و خان یونس در حال انجام است.  شبکه آی 24 نیز مدعی شده است که ارتش این رژیم یک مرکز اطلاعاتی حماس را بمباران کرده است.

شبکه الجزیره با اشاره به حملات گسترده رژیم صهیونیستی در  مناطق مختلف غزه از شنیده شدن صدای آمبولانسها در این شهر خبر داده است. 

خبرگزاری اسپوتنیک نیز گزارش داده است که جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به همراه پهپادهای این رژیم طی ساعات گذشته دهها بار مناطقی را در غزه بمباران کرده‌ و صدای انفجارهای پیاپی از نقاط مختلف شهر شنیده شده است. 

برخی منابع خبری حاضر در غزه نیز گزارش داده‌اند که جنگنده‌های صهیونیستی در چند دقیقه حدود 70 حمله هوایی به نوار غزه انجام داده‌اند.

شبکه الجزیره براساس تحقیقات خبرنگاران خود گزارش داده است که رژیم صهیونیستی در حملات جدید خود از بمبهای آمریکایی GBU-31 و GBU-39 که بسیار مخرب و کشنده هستند استفاده کرده است. این بمبها بین 277 تا 907 کیلوگرم وزن دارند.

بلافاصله پس از این گزارشها، ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که یک مرکز اطلاعاتی حماس را در غزه بمباران کرده است. ارتش اسرائیل همچنین مدعی شده است که نیروی دریایی این رژیم 8 سایت نظامی حماس را منهدم کرده است. 

منابع فلسطینی هنوز این اخبار را تایید نکرده‌اند.

 

نظرات

اخبار مرتبط

اپلیکیشن دولت بهار دسترسی ساده تر و اطلاع از اخبار مهم
نصب