1400/09/01-19:54

اخم «مرادی» اوقات «فرهاد» را تلخ کرد

اخم «مرادی» اوقات «فرهاد» را تلخ کرد

هافبک تیم فوتبال استقلال از سوی سرمربی این تیم در اختیار باشگاه استقلال و در یک قدمی جدایی از آبی‌پوشان قرار گرفت.

به گزارش دولت بهار به نقل از ایرنا، ناراحتی و اعتراض در تمرینات آبی‌ها کار دست بابک مرادی داد تا این بازیکن در آستانه جدایی از جمع آبی‌پوشان تهرانی قرار بگیرد.

ماجرا از چند روز پیش آغاز شد؛ وقتی مرادیبرای بازی با فجر سپاسی از فهرست استقلال کنار گذاشته شد و بدون هماهنگی با کادر فنی به انجام تمرینات اختصاصی پرداخت و فردای مسابقه در حالی که بازیکنان قصدآغاز تمرینات را داشتند، اعلام کرد که «خسته» است! مجیدی که از این رفتار ناراحت شده بود از مرادی خواست تا محل تمرین را ترک کند.

بدنبال این اتفاق، برخی از اطرافیان مجیدی وساطت کرده و سرمربی آبی‌ها اعلام کرد به شرطی از رفتار این بازیکن چشم‌پوشی می‌کند که دیگر خارج از چارچوب و نظمی که برای تیم در نظر گرفته شده، رفتار نکند.

مرادی که دیروز در نشست فنی کادر فنی با بازیکنان استقلال شرکت کرده بود، امروز در ورزشگاه آرارات با چهره‌ای برافروخته که از ناراحتی و اعتراض دوباره‌اش به نیمکت نشینی‌ حکایت داشت، مشغول تمرین شد.

اخم «مرادی» اوقات «فرهاد» را تلخ کرد؛ بابک در یک‌قدمی جدایی از استقلال

مدافع استقلال که این روزها اخبار زیادی مبنی بر جدایی‌اش در نیم فصل از جمع آبی‌پوشان شنیده‌ می‌شود، در تمرینات امروز در چند موقعیت به دستورات مربیان بی‌توجهی کرد و با روحیه‌ای نه چندان مناسب تمرین را به پایان رساند.

مرادی که از تداوم نیمکت نشینی خود در این فصل رضایت ندارد، به نزدیکان سرمربی استقلال اعلام کرد در صورتی که مجیدی به وی احتیاجی ندارد، رضایت‌نامه‌ خود را از باشگاه دریافت کند.

پس از مطلع شدن مجیدی از این موضوع، وی مرادی را در اختیار باشگاه قرار داد تا کمیته انضباطی و مدیریت آبی‌های پایتخت درباره‌ وی تصمیم‌گیری کنند.

نظرات

اخبار مرتبط

اپلیکیشن دولت بهار دسترسی ساده تر و اطلاع از اخبار مهم
نصب