1401/06/15-19:07

تاج: سرمربی تا فردا تعیین تکلیف می‌شود

 تاج: سرمربی تا فردا تعیین تکلیف می‌شود

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه تا فردا در مورد تیم ملی تعیین تکلیف می‌کنیم گفت که با وجود تمام شانتاژها همه حواس ما به پرچم، کشور، میهن سرافرازی ایران در جام جهانی است.

به گزارش دولت بهار به نقل از ایسنا, مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال درباره آینده تیم ملی ایران و بحث بازگشت کی روش به روی نیمکت این تیم گفت: شما می دانید که یکی از بهترین اتفاقات فوتبالی ما در زمان کی‌روش رقم خورد. نظرات متفاوتی هم وجود دارد اما ارزیابی عمومی ما از آن اتفاق مثبت است. فکر می‌کنم در دو، سه روز آینده و یا تا فردا هیات رییسه فدراسیون فوتبال تصمیماتی راجع به تیم ملی خواهد گرفت. اگر اجازه دهید تا همین جا این مطلب را بگویم.

وی افزود: ما درباره موضوع سرمربی تیم ملی تا فردا تعیین تکلیف می‌کنیم اما با وجود همه شانتاژهای که می‌شود همه حواس ما به پرچم کشور و سرافرازی میهن است.

رییس فدراسیون فوتبال درباره بیانیه قوه قضاییه درمورد لیست تخلفاتش نیز اظهارکرد: دبیرکل قبلی فدراسیون استعلامی را از قوه قضائیه درباره کاندیدها انجام داده و خواسته ببیند آنها چه پرونده‌های قضایی دارند. البته این موضوع در آیین نامه نبوده اما قوه قضاییه گفته من ۳ پرونده دارم. همان‌گونه که یک نامزد دیگر سه پرونده و نامزدی دیگر نیز یک پرونده دارند.

او افزود: هر سه پرونده من مربوط به فوتبال است. هر سه منع تعقیب خورده و پرونده‌های دیگر نیز با توجه به اعتراض سازمان بازرسی بار دیگر  رسیدگی است. یکی از آنها مربوط به به‌کارگیری بازنشستگان و بهاروند و ساکت است. یکی از آن‌ها در خصوص پرونده تبلیغات محیطی و مربوط به سال ۹۵ است. در این پرونده‌ها قرار منع تعقیب صادر شده و اعتراض کرده‌اند.

رییس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: من، امیر عابدینی، علی کفاشیان، مرحوم حاج جعفری و علی حسن‌پور در این پرونده‌ها هستیم. هیچکدام از پرونده‌هایی که به ما گفته‌اند نه اثبات شده و نه قرار یا حکمی خورده است. به نظر سازمان بازرسی بوده یک بار هم منع تعقیب خورده و بار دیگر در حال رسیدگی است.

نظرات

اخبار مرتبط

اپلیکیشن دولت بهار دسترسی ساده تر و اطلاع از اخبار مهم
نصب