1402/01/16-21:27

کمبود دارو و پزشک در سیستان و بلوچستان بیداد می‌کند

کمبود دارو و پزشک در سیستان و بلوچستان بیداد می‌کند

معین الدین سعیدی نماینده چابهار گفت: حذف مصوبه مجلس در خصوص واردات خودرو کارکرده واقعاً تأسف‌برانگیز است، آیا زور مجلس به مافیای خودرو نمی‌رسد، چه جوابی برای ولی نعمتان خود دارید. سعیدی در پایان از وزیر راه و شهرسازی خواست در خصوص ایجاد راه روستایی چاهان به چاهعلی و سایر روستاهای این منطقه و پل کالبران عنایت ویژه‌ای داشته باشد.

به گزارش دولت بهار، معین الدین سعیدی در نشست علنی امروز ضمن قدردانی از تلاش‌های وزیر نیرو در آبرسانی به مناطق محروم در تذکری به وزیر بهداشت و درمان و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: انگار یادمان رفته است جانفشانی‌های کادر سلامت در ایام تلخ کرونا را، بنابراین لازم است مطالبات پرسنل حوزه سلامت اعم از پرستاران، بهورزان، بهیاران، ماماها و پزشکان بالاخص در مناطق محروم به قید فوریت پرداخت گردد، همچنین کمبود دارو و پزشک در سیستان و بلوچستان بیداد می‌کند، قبل از مرگ سهراب تدبیری برای نوشدارو کنید.

این نماینده در تذکری خطاب به وزیر کشور و رئیس سازمان اداری و استخدامی ادامه داد: سال‌ها از شهرستان شدن دشتیاری، زرآباد و بالاخص قصرقند می‌گذرد اما ادارات در آنها به صورت کامل مستقل مستقر نشده‌اند و روند خدمات‌رسانی به مردم این شهرستان‌ها به شدت دچار مشکل است، لطفا در این زمینه عنایت ویژه‌ای بفرمایید.

وی ادامه داد: حذف مصوبه مجلس در خصوص واردات خودرو کارکرده واقعاً تأسف‌برانگیز است، آیا زور مجلس به مافیای خودرو نمی‌رسد، چه جوابی برای ولی نعمتان خود دارید. سعیدی در پایان از وزیر راه و شهرسازی خواست در خصوص ایجاد راه روستایی چاهان به چاهعلی و سایر روستاهای این منطقه و پل کالبران عنایت ویژه‌ای داشته باشد.

نظرات

اخبار مرتبط

اپلیکیشن دولت بهار دسترسی ساده تر و اطلاع از اخبار مهم
نصب