1402/07/03-17:02

ترامپ با اختلاف دو رقمی از بایدن پیشی گرفت

ترامپ با اختلاف دو رقمی از بایدن پیشی گرفت

نظرسنجی واشنگتن پست/ای بی سی نیوز نشان می دهد که اگر انتخابات امروز برگزار می شد، دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، جو بایدن را با اختلاف 10 درصد از آرای مردم شکست می داد.

به گزارش دولت بهار، راشاتودی نوشت: این نظرسنجی نشان داد که 52 درصد از پاسخ دهندگان ترامپ را انتخاب می کنند و 42 درصد از بایدن حمایت می کنند، در حالی که بقیه یا بلاتکلیف هستند یا رای نمی دهند. زمانی که نظرسنجی‌های پست/ای‌بی‌سی در ماه فوریه همین سوال را مطرح کردند، ترامپ با ۴۸ درصد به ۴۴ درصد از بایدن پیشی گرفت.

 

ترامپ قبل از رویارویی با بایدن برای بار دوم، باید گروهی از رقبای جمهوری خواه را که امیدوارند نامزدی حزب را به دست آورند، شکست دهد. با این حال، همه نظرسنجی‌های مهم نشان می‌دهند که رئیس‌جمهور سابق در مقایسه با این گروه برتری دارد.

گفتنی است ترامپ با موانع مهمی در راهیابی به کاخ سفید روبرو است. ترامپ سال آینده با بیش از 90 اتهام جنایی در چهار پرونده جداگانه وارد فصل انتخابات خواهد شد که ناشی از تلاش های ادعایی وی برای لغو نتایج انتخابات 2020، سوء استفاده از اسناد طبقه بندی شده، و گزارش نادرست پرداخت های «پول خاموش» به ستاره های پورن است.

نظرات

اخبار مرتبط

اپلیکیشن دولت بهار دسترسی ساده تر و اطلاع از اخبار مهم
نصب