1403/02/26-14:26

آتش‌سوزی گسترده در یک کارگاه در شهر ری

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران از آتش‌سوزی گسترده در یک کارگاه که چند انبار در کنار هم قرار دارند در محله سیزده آبان تهران خبر داد.

به گزارش دولت بهار، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اظهار کرد: ساعت 9 و 55 دقیقه صبح امروز یک مورد آتش‌سوزی در کارگاه تولیدی و انبار در خیابان شهید رجایی، محله سیزده آبان و کوچه نوبهار به آتش‌نشانی اعلام می‌شود که 4 ایستگاه به محل اعزام شدند.
 
وی با بیان اینکه آتش‌نشانان در کمتر از 4 دقیه به محل اعزام شدند، گفت: در یک محوطه کارگاهی که چند سوله در کنار هم قرار داشتند در یکی از سوله‌ها که محل نگهداری تابلوهای الکتریکی و برقی بوده در قسمت حیاط پشتی، انباری به وسعت 100 متر که مملو از کارتون بود که دچار آتش‌سوزی شده بود.
 
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی با بیان اینکه در بخشی از این سوله نیم طبقه کارگری وجود داشت که آتش آن‌جا را اشغال کرده بود، افزود: کسانی که در آن قسمت بودند خارج شده بودند و آتش در حال سرایت به قسمت پایین که محل استقرار دستگاه‌های اصلی بود که آتش‌نشانان توانستند آتش را تحت کنترل خود قرار دهند؛ در این حادثه مورد فوتی و مصدومیت نداشتیم.
 
* فارس

نظرات

اخبار مرتبط

اپلیکیشن دولت بهار دسترسی ساده تر و اطلاع از اخبار مهم
نصب