1399/10/28-15:58

چراغ سبز کادرفنی پرسپولیس به بازگشت ترابی

 چراغ سبز کادرفنی پرسپولیس به بازگشت ترابی

حمید مطهری در نشست خبری پیش از بازی با فولاد، نسبت به بازگشت مهدی ترابی ابراز علاقه کرد.

به گزارش دولت بهار به نقل از ورزش سه، روز گذشته نشریه استاد الدوحه در خبری عنوان کرد که انتقال یوسف المساکنی به العربی قطعی شده و این بازیکن جایگزین مهدی ترابی خواهد شد. اگرچه هنوز باشگاه العربی و ترابی واکنشی به این خبر نداشته اند اما اطمینان استادالدوحه در انتشار این خبر و اعتبار اخبار این روزنامه سبب شده تا از روز گذشته فضای فوتبال ایران تحت تاثیر بازگشت ستاره سابق پرسپولیس و سایپا باشد.

از تیم سرخپوش پایتخت به عنوان مقصد احتمالی ترابی نام برده می‌شود و همین شایعات و گمانه زنی ها سبب شدند تا حمید مطهری دستیار یحیی گل محمدی نیز در کنفرانس خبری به آن واکنش نشان دهد. او در این خصوص گفت: الان هفته هشتم هستیم و فردا بازی نهم را خواهیم داشت. ما با مدیریت باشگاه هماهنگ می کنیم و در حال رصد هستیم. تیم ما خیلی خوب است اما مخصوصا در بخش حمله باید خودمان را تقویت کنیم و مهدی (ترابی) یکی از آن هاست. باید وضعیت قرارداد او را ببینیم و به موقع عمل کنیم.

اظهار نظر مطهری درباره ترابی به وضوح نشان می‌دهد که کادرفنی پرسپولیس نسبت به جذب این بازیکن علاقه مند است و به طور مثال با اظهار نظر آن ها درباره رامین رضاییان تفاوت کاملی دارد.

این پالس مثبت احتمالا به خود ترابی هم خواهد رسید اما پیش از آن، مدیران پرسپولیس هستند که باید آن را گرفته باشند. ترابی فصل گذشته گلزن ترین هافبک لیگ ایران بود و حالا بدون تردید اگر پرسپولیس نتواند او را به خدمت گیرد، یکی از رقبای این تیم به سراغش خواهد رفت.

نظرات

اخبار مرتبط

اپلیکیشن دولت بهار دسترسی ساده تر و اطلاع از اخبار مهم
نصب