1399/12/07-14:37

یادداشت علی اکبر جوانفکر/ تحریف با هدف تخریب!

یادداشت علی اکبر جوانفکر/ تحریف با هدف تخریب!

اقبال گسترده مردم از دکتر احمدی نژاد برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری، آرامش روحی و روانی عناصری مانند مسیح مهاجری را به هم ریخته و باعث شده است تا با آشفتگی و بی پروایی تمام، خادم ملت ایران را آماج هجمه های کور و بی منطق خویش قرار دهند و به زعم خود، وجهه ایشان را در جامعه تخریب کنند. با توجه به تداوم رفتارهای غیراخلاقی روزنامه جمهوری اسلامی و مدیر مسئول آن ، به نظر می رسد که شکایت از مهاجری به دستگاه قضایی تنها راه باقیمانده برای تادیب عناصر هتاک، دروغگو و تحریف گر است.

دولت بهار/ علی اکبر جوانفکر: مدیر مسئول روزنامه جمهوری اسلامی با انتشار یک خبر تحریف شده و جعلی ادعا کرده است که دکتر احمدی نژاد در گفت و گو با شبکه تلویزیونی "الجدید" لبنان، علیه حزب الله موضع گیری کرده است.

این روزنامه به نقل از دکتر احمدی نژاد نوشته است: مسائل سوریه باید مطابق خواست مردم سوریه پیش برود نه دخالت ایران، حزب‌الله و دیگر نیروهای نیابتی خارجی"، این در حالی است که دکتر احمدی نژاد در مصاحبه خود با الجدید، هیچ اشاره ای به "دخالت ایران، حزب الله یا نیروهای نیابتی خارجی" در سوریه نکرده است.

مسیح مهاجری در ادامه این تحریف کینه توزانه و ضد انسانی خود، به دروغ نوشته است: احمدی‌نژاد تلاش کرد وانمود کند مردم سوریه همان کسانی هستند که علیه دولت این کشور می‌جنگند. او حضور قانونی حزب‌الله و نیروهای ایرانی در سوریه که به دعوت دولت این کشور صورت گرفته است را «دخالت» نامید.

سئوال شبکه تلویزیونی الجدیده و پاسخ دکتر احمدی نژاد به شرح زیر است:

سئوال: آیا شما فکر می کنید که حزب الله اشتباه کرد با نیروهایش به سوریه رفت و درگیر جنگ شد؟

دکتر احمدی نژاد: دیدگاه های من راجع به سوریه و مسائل منطقه کاملاً روشن است. همان زمان هم نظر من این بود که مسائل سوریه باید توسط مردم این کشور تصمیم گیری شود. الان هم همین را می گویم و راهی جز این وجود ندارد. هر راه دیگری، خسارت است و نتیجه مثبتی در بر نخواهد داشت.

به این ترتیب روشن است که آنچه روزنامه مسیح مهاجری در باره مصاحبه دکتر احمدی نژاد با تلویزیون الجدید لبنان منتشر کرده و رسانه های زنجیره ای نیز آن را بازنشر داده اند، اصلا در متن سخنان دکتر احمدی نژاد وجود ندارد و صرفا ساخته و پرداخته ذهن بیمار نگارنده آن است.

خویشتن داری و متانت دکتر احمدی نژاد سبب شده است تا مسیح مهاجری با وجود داشتن کسوت روحانیت، وقیحانه تر از گذشته، رئیس جمهور سابق را آماج توهین ها و نسبت های دروغ خود قرار دهد.

مهاجری که با مدیریت ناکارامد و ضعیف خود، یکی از با سابقه ترین روزنامه های کشور را به بی مخاطب ترین رسانه مکتوب تبدیل کرده است، هر از گاهی با انجام حملات تخریبی به دکتر احمدی نژاد که با اقبال رسانه های زنجیره ای نیز مواجه می شود، نام خودش و رسانه اش را بر سر زبانها می اندازد.

اقبال گسترده مردم از دکتر احمدی نژاد برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری، آرامش روحی و روانی عناصری مانند مسیح مهاجری را به هم ریخته و باعث شده است تا با آشفتگی و بی پروایی تمام، خادم ملت ایران را آماج هجمه های کور و بی منطق خویش قرار دهند و به زعم خود، وجهه ایشان را در جامعه تخریب کنند.

وی در تازه ترین یادداشت غیراخلاقی خود، دکتر احمدی نژاد را به دروغگویی، دغل کاری، خدعه و نیرنگ متهم کرده و از نابود شدن کامپیوتر خانم پریوش سطوتی همسر شهید دکتر حسین فاطمی که در جریان هجوم عوامل امنیتی به محل اقامت وی توقیف شده بود، خبر داده است که این امر آشکارا از ارتباط مسیح مهاجری با عوامل امنیتی توقیف کننده رایانه مزبور حکایت می کند.

با توجه به تداوم رفتارهای غیراخلاقی روزنامه جمهوری اسلامی و مدیر مسئول آن ، به نظر می رسد که شکایت از مهاجری به دستگاه قضایی تنها راه باقیمانده برای تادیب عناصر هتاک، دروغگو و تحریف گر است.

نظرات

اخبار مرتبط

اپلیکیشن دولت بهار دسترسی ساده تر و اطلاع از اخبار مهم
نصب