1400/04/30-16:06

باشگاه ماشین‌سازی خواستار برخورد فدراسیون با دروازه‌بان پرسپولیس شد

باشگاه ماشین‌سازی خواستار برخورد فدراسیون با دروازه‌بان پرسپولیس شد

باشگاه ماشین‌سازی تبریز با صدوربیانیه‌ای ضمن محکوم کردن فحاشی دروازه‌بان پرسپولیس به توپ جمع‌کن پشت دروازه این تیم، خواستار ورود فدراسیون و برخورد با این بازیکن خاطی شد.

به گزارش دولت بهار به نقل از رسانه رسمی باشگاه ماشین‌سازی، در این بیانیه که روز چهارشنبه منتشر شد آمده است: ورزش در کشورمان با اخلاق و جوانمردی نمود پیدا کرده و از دیرباز تا کنون ورزشکاران این سرزمین را همیشه با اخلاق علی‌ وار می‌شناسند.

در این بیانیه از پوریای ولی تا جهان پهلوان تختی و از پرویز دهداری تا سیروس قایقران نامبرده شده و آمده است: این ورزشکاران همگی مظهر اخلاق و منش پهلوانی بوده و تا ابد جز نام نیک از آن‌ها به یادگار نمانده و نخواهد ماند ولی متاسفانه ورزش و به خصوص فوتبال کشورمان در سال‌های اخیر دچار بی اخلاقی هایی شده است که همه اهالی فوتبال را آزرده خاطر می‌کند.

در این بیاینه آمده است: روز گذشته  و در جریان دیدار تیم ماشین‌سازی با پرسپولیس تهران متاسفانه دروازه‌بان حریف با الفاظی رکیک و ناشایست توپ جمع کن ۱۳ ساله استادیوم شهید سلیمانی را مورد خطاب قرار داد که واقعا تعجب‌آور بود.

این درحالی است که توپ جمع کن های ورزشگاه‌ها که اکثرا از نوجوانان علاقه‌مند به فوتبال بوده و بدون کوچک‌ترین چشمداشتی در کنار زمین به دنبال انجام کار خود هستند و این به دور از اخلاق و منش پهلوانی است که نه تنها آن‌ها بلکه در زمینی که حرمت دارد با الفاظ رکیک افراد حاضر را مورد خطاب قرار دهیم.

در این بیانیه خواسته شده است: کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال و شخص ریاست فدراسیون جناب آقای دکتر عزیزی خادم به اتفاق روز گذشته ورود کرده و همانگونه که به اتفاقات سایر تیم‌ها به سرعت وارد عمل شده و حکم صادر می‌کنند در این مسئله نیز هر چه سریعتر ورود پیدا کرده و با سنگربان بداخلاق پرسپولیس برخورد لازم صورت گیرد.

به گزارش ایرنا، پس از پایان بازی ماشین سازی  و پرسپولیس که با نتیجه پنج بر صفر به سود تیم تهرانی خاتمه یافت ویدئویی از فحاشی و الفاظ زشت حامد لک به توپ جمع کن پشت دروازه پرسپولیس در فضای منتشر شد که واکنش های زیادی به دنبال داشت.

نظرات

اخبار مرتبط

اپلیکیشن دولت بهار دسترسی ساده تر و اطلاع از اخبار مهم
نصب