1400/05/23-16:14

پیام تصویری دکتر احمدی نژاد درباره تهديد يك مقام ارشد امنيتي + فیلم

پیام تصویری دکتر احمدی نژاد درباره تهديد يك مقام ارشد امنيتي + فیلم

دكتر احمدي نژاد در اظهاراتي خطاب به ملت ايران، از تهديد يك مقام ارشد امنيتي مبني بر برخورد با اطرافيان و نزديكان ايشان پرده برداشت و گفت: طی هفته های اخیر، درباره دو موضوع، یكي بحث طالبان که خطري جدی برای امنیت کشور و منطقه است و ديگري در ارتباط با وجود یک باند فاسد امنیتی در دل نهادهای امنیتی که اقداماتش علیه ملت، منافع ملت و آرمان های انقلاب است، با مردم به طور جدی و موکد صحبت کردم.

به گزارش دولت بهار، متن سخنان دکتر احمدی نژاد که به صورت صوتی و تصویری ضبط شده به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحيم

اللهم عجل لوليك الفرج والعافية و النصر واجعلنا من خير انصاره و اعوانه والمستشهدين بين يدیه

خدمت ملت عزیز ایران سلام عرض می کنم و برای آنها و همه موحدان، آزادی خواهان و عدالت طلبان جهان، سلامتی و عزت روزافزون مسالت دارم.

خاطر مبارک ملت عزیز ایران هست که طی هفته های اخیر، درباره دو موضوع، بطور جدی و موکد آنها صحبت کردم. یک موضوع بحث طالبان است که خطر جدی برای امنیت ما و منطقه محسوب می شود و موضوع دوم وجود یک باند فاسد امنیتی در دل نهادهای امنیتی است که اقداماتش علیه ملت، منافع ملت و آرمان های انقلاب است.

حدود دو هفته قبل یکی از مقامات ارشد امنیتی به من پیغام فرستاد که چرا درباره طالبان و باند فاسد امنیتی صحبت می کنید؟ ما بشدت تحت فشار هستیم و اگر ادامه بدهید، مجبور هستیم با نزدیکان و اطرافیان شما برخورد کنیم!

من پاسخ دادم که روشن کنید چه کسانی شما را تحت فشار قرار می دهند؟ آنها را به معرفی کنید. بعد از اینکه پاسخ من به آنها رسید، با یک حالت عصبانیتی پیغام دادند که اصلا پرونده دست خود ماست و اگر ادامه بدهید ما با آقای بقایی، آقای مشایی و آقای جوانفکر و دیگر همراهان و دوستان شما برخورد خواهیم کرد!

این دو موضوع چیست؟ چرا باید بحث طالبان، برای عده ای در نهاد امنیتی ما، بطور معکوس دارای اهمیت باشد؟ همه می دانیم که طالبان یک گروه وابسته‌ی بسیار خشن و ضدانسانی است که با کمک بیگانگان، با زور اسلحه و با کشتار مردم می خواهد بر افغانستان مسلط شود. نقشه روشن است، قبلا هم توضیح داده ام. طراحی جدید آمریکاست، می خواهد آنها را مسلط کند، به محض آنکه مسلط شدند، با شعار تشکیل خراسان بزرگ، تهدیدی جدی را علیه همسایگان، بویژه ایران عزیز شکل بدهند.

بسیار روشن است که هدف اصلی از حرکت، حمایت، تقویت و تسلیح آنها، تهدید ایران است و من مطمئن هستم که به محض اینکه آنها مستقر شوند، تمام مرزهای شرقی ایران عزیز، مورد تهدید جدی قرار خواهد گرفت و مشکلاتی ایجاد خواهد کرد که برطرف کردن آنها، هزینه ها و دشواری های فراوانی را به همراه خواهد داشت.

من با مردم افغانستان، ملت های منطقه و مردم عزیز خودمان صحبت کردم و به عنوان وظیفه یک خدمتگزار کوچک، سعی کردم توطئه را تشریح و افشاء کنم.

موضوع دوم باند فاسد امنیتی بود که در چند بخش، راجع به عملکرد و رفتار آنها صحبت کردم. اینکه آنها چگونه مسیرها را در اداره کشور منحرف می کنند، اطلاعات غلط می دهند، دائما بین مردم و مسئولین تقابل ایجاد می کنند، اعتراضات آرام و قانونی مردم را به خشونت می کشند و هزینه اعتراض مردم را آنقدر بالا می برند که مردم بی تفاوت شوند، کنار بکشند یا نارضایتی ها آنقدر اوج بگیرد که دیگر قابلیت کنترل نداشته باشد.

دیدیم صحنه هایی را که در آبان ۹۸ و قبل و بعد از آن پیدا شد. هر گاه مردم حرف حقی دارند که می خواهند بزنند، اینها وارد می شوند، درگیری، تیراندازی و حتی کشتار درست می کنند و مسیر را منحرف می کنند و اجازه نمی دهند حرف حق مردم به کرسی بنشیند. حتی با جریانات خارج از کشور مرتبط هستند و تغذیه می شوند. به محض آنکه در گوشه ای از کشور، مردم اعتراضی می کنند، با کمک آنها صحنه را جوری طراحی می کنند که حرکت مردم منتسب به بیگانه شود تا راه برای سرکوب آن باز شود.

و اما در موضوع برخورد با همکاران ما؛ مردم عزیز اطلاع دارند که از سال های ۹۴ ، برخوردهای بسیار سنگینی با همکاران، دوستان و عزیزان من توسط همان باند فاسد امنیتی و تحت تاثیر قرار دادن دستگاه قضایی اتفاق افتاد. آقای بقایی را در جریان هستید که با اتهامات واهی، زندان طویل المدت دادند و در زندان، تحت فشارهای روحی، سکته مغزی کرد، ۱۵ روز مامورین مربوطه تعلل کردند و علی‌رغم اصرار ایشان، آقای بقایی را به مراکز درمانی نبردند و آن سکته، آثار سنگینی را بر جسم و روح ایشان گذاشت. بعد هم اعتصاب غذای طولانی، مجموعا به ایشان آسیب های جدی و فراوانی وارد کرد، بیماری های متعددی گرفت و به لحاظ روحی ـ روانی هم صدمات جدی و جبران ناپذیری به ایشان وارد شد. وضعیت ایشان به گونه ای است که بطور متناوب باید در بیمارستان روانپزشکی و یا سایر بیمارستان ها برای بیماری های دیگرش بستری شود و تحت درمان و مراقبت های ویژه پزشکان متخصص قرار بگیرد. شرایط ایشان، عادی نیست و به گونه ای است که از اداره امور خودش هم ناتوان است و سنگین ترین دوز دارویی را دریافت می کند و به محض اینکه اختلالی در مسیر درمان ایشان ایجاد می شود، شرایطشان غیرقابل کنترل خواهد بود!

آقای مهندس مشایی را هم مردم در جریان هستند که به صرف یک اعتراض ساده، زندان طویل المدت داده شد، بعد هم در دوران زندان به ایشان فشارهای روحی وارد شد. ایشان سابقه دیابت هم داشت و در نتیجه، روند دید هر دو چشم، به سرعت رو به ضعیف شدن گذاشت، بطوریکه یکی از چشمان وی حدود ۰.۲ و دیگری کمتر از ۰.۴ است. پزشکان با سختی و با روش های پیچیده، سرعت کاهش بینایی ایشان را دارند کنترل می کنند و هر زمان که تنشی به ایشان وارد می شود، این سرعت افزایش پیدا می کند. یکی از گوش های ایشان تقریبا شنوایی اش را از دست داده و گوش دیگر هم بسیار کم شنواست. پزشکان موکدا تاکید کرده اند که هر نوع تنش، بشدت برای ایشان مضر است، هم به بینایی و هم به شنوایی صدمه جدی وارد می‌کند. به همین دلیل ایشان کلا از تمام فعالیت های سیاسی و اجتماعی کنار کشیده و در نقطه دوری، حتی دور از خانواده، دارد زندگی می کند. البته مدت های طولانی هم در زندان بود.

جناب آقای جوانفکر هم که مردم می دانند به صرف اعلام نظر، با رعایت قوانین، با رعایت احترام و ادب و صرفا به دلیل نقد و اظهارنظر، محکومیت های متعدد با زندان های طولانی به ایشان داده بودند که خوشبختانه با رسیدگی ها و پیگیری هایی که انجام گرفت، پرونده ایشان مختومه شد.

من پیغام دادم که شما چه ارتباطی با طالبان و باند فاسد امنیتی دارید که وقتی از آنها اسم می بریم ناراحت می شوید؟ این را برای من روشن کنید. بالاخره ما از یک باند فاسدی صحبت می کنیم که علیه منافع ملت، انقلاب و یک غده سرطانی در کشور است. علیه طالبانی حرف می زنیم که وضع آنها اظهر من الشمس است، چرا شما باید ناراحت شوید؟ چه ارتباطی وجود دارد؟

من آزاد هستم و اظهارنظر می کنم، حق دارم اظهارنظر کنم، شما چرا می خواهید با اطرافیان من برخورد کنید!؟ این چه شیوه ای است!؟ آنها چه گناهی دارند؟ گرچه اظهارنظر هیچگاه گناه نیست اما شما با اطرافیان من برخورد می کنید! اینها همان انتقاداتی بوده که ما همیشه داشتیم. همین طور چشمانتان را می بندید، برخورد می کنید و فشار سیاسی می آورید تا افراد را ساکت کنید. برای چه باید ساکت شویم؟ وقتی می بینیم خطرات بزرگی کشور را تهدید می کند، به چه دلیل من باید ساکت شوم؟ چرا مردم نباید حق داشته باشند انتقادات به بخشی از روندهای جاری یا تصمیمات غلط را بشنوند و در جریان قرار بگیرند!؟

به نظرم رسید که شما عزیزان را در جریان حوادث و تحولاتی که طی روزهای اخیر اتفاق افتاد، قرار بدهم اما با همه این احوال، ایمان دارم که به فضل الهی و به لطف آگاهی های ملت عزیز ما و دیگر ملت ها و به لطف همبستگی بین ملت ها، ان شاءالله از این شرایط ، به سلامت عبور خواهیم کرد و آینده ای که در شان ملت ما و سایر ملت هاست، در ایران و سایر کشورها برپا خواهیم کرد.

والسلام علیکم و رحمة الله.

 

نظرات

اخبار مرتبط

اپلیکیشن دولت بهار دسترسی ساده تر و اطلاع از اخبار مهم
نصب