1399/06/21-11:30

نصرتی: نبود علیپور و ترابی در پرسپولیس احساس نمی‌شود

نصرتی: نبود علیپور و ترابی در پرسپولیس احساس نمی‌شود

بازیکن اسبق پرسپولیس درباره عملکرد این تیم در نقل و انتقالات و قانون ممنوعیت ورود خارجی‌ها به فوتبال کشورمان توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش دولت بهار، محمد نصرتی بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران، درباره عملکرد نقل و انتقالاتی این تیم  اظهار کرد: تیم پرسپولیس در نقل و انتقالات فعال است و مسئولان این تیم بازیکنانی براساس تفکرات گل محمدی و سلیقه کادر فنی جذب کرده اند.

نصرتی درباره اینکه بازیکنان جدید می‌توانند نبود علیپور و ترابی را جبران کنند، گفت: من با عیسی آل کثیر و سعید آقایی هم تیمی بوده ام و آن‌ها بازیکنان باکیفیتی هستند و فقط باید تمرکزشان را بالا ببرند. همچنین پهلوان عملکرد خوبی در تیم‌های ذوب آهن و تراکتور داشته و شجاعی هم بازیکن چپ پا و آینده دار است. علاوه بر این، آرمان رمضانی بازیکن قد بلندی است و در ارسال‌های هوایی می‌تواند ضربات سر را به خوبی بزند. به نظرم بازیکنان جدید می‌توانند به پرسپولیس کمک کنند.

او درباره اینکه تیم پرسپولیس کمبود ترابی و علیپور را احساس نمی‌کند، بیان کرد: ترابی و علیپور بهترین عملکرد در تیم پرسپولیس داشتند و جزو ۳ بازیکن برتر این تیم بودند، اما پرسپولیسی‌ها در نبود این بازیکنان  با مشکل مواجه نمی‌شوند.

نصرتی: نبود علیپور و ترابی در پرسپولیس احساس نمی‌شود/ سوء مدیریت آقایان با قانون منع ورود خارجی‌ها پنهان می ماند

پرسپولیس در پست دفاع راست  باید بازیکن بگیرد

بازیکن اسبق پرسپولیس درباره اینکه پرسپولیس در چه نقاطی ضعف دارد، گفت: به نظرم پرسپولیس در پست دفاع راست هنوز یک بازیکن دیگر می‌خواهد، چون سیامک نعمتی دوست ندارد در این پست بازی کند و این تیم فقط شیری را در اختیار دارد.

نصرتی درباره جدایی اوساگونا از پرسپولیس گفت: به نظرم اوساگونا بازیکن بدی نبود، اما او بعد از شیوع ویروس کرونا به شرایط ایده آل نرسید و در خط حمله ضعیف کار کرد.

گل محمدی استعفا نمی دهد 

او درباره اظهارات گل محمدی مبنی بر استعفایش بعد از لیگ قهرمانان آسیا بیان کرد: شاید گل محمدی به خاطر یکسری از فشار‌ها بحث استعفا را مطرح کرده است، اما فکر نکنم او این کار را انجام بدهد. مدیریت باشگاه پرسپولیس باید مشکلات را حل کند تا گل محمدی بدون دغدغه کارش را انجام بدهد.

بازیکن اسبق پرسپولیس درباره وضعیت گل محمدی در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: پرسپولیس کار سختی در بازی‌های آسیایی پیش رو دارد، اما گل محمدی و پیروانی تجربه زیادی دارند و آن‌ها می‌دانند که باید با تمرکز بالا در آسیا شرکت کنند تا به موفقیت برسند.

دلال ها در بازار نقل و انتقالات جولان می دهند 

نصرتی درباره نقش دلال‌ها در بازار نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: دلال‌ها نقش پررنگی در خرید بازیکن دارند و آن‌ها در بازار نقل و انتقالات جولان می‌دهند.

مبلغ قرارداد بازیکنان کاذب  است 

او درباره مبلغ قرارداد‌های بالا در فصل نقل و انتقالات گفت: به نظرم این مبالغ کاذب هستند و برخی از بازیکنان ارزش چندانی ندارند که آن قدر پول دریافت کنند. به هر حال مسئولان فوتبال باید نظارت دقیقی در نقل و انتقالات داشته باشند تا شاهد عقد قرارداد‌های نجومی نباشیم.

بازیکن اسبق پرسپولیس درباره ورود  رحمتی و نویدکیا به عرصه مربیگری بیان کرد: عملکرد مربیان جوانی همانند نکونام، خطیبی  و گل محمدی باعث شده است که مدیران فوتبال  تصمیم بگیرند که به رحمتی و نویدکیا  اعتماد کنند و آن‌ها را برای هدایت تیم‌های خود انتخاب کنند. امیدوارم این مربیان خوب کار کنند تا مسیر  برای سایر مربیان جوان هموار شود.

نصرتی در پایان درباره وضعیت مربیگری اش خاطر نشان کرد: من از ۲، ۳ تیم  لیگ دسته یکی پیشنهاد دارم و وضعیتم به زودی مشخص می‌شود.

نظرات

اخبار مرتبط