1399/06/21-22:05

تقویت تیم مهمتر از طلب برانکو بود

 تقویت تیم مهمتر از طلب برانکو بود

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: اولویت ما تقویت تیم برای فصل آینده بود و در مرحله‌ی بعد به فکر پرداخت طلب برانکو هستیم!

به گزارش دولت بهار به نقل از صدا و سیما، مهدی رسول پناه در برنامه ورزش و مردم شبکه اول سیما گفت: خوشبختانه تیم امروز (جمعه) برای بازی در لیگ قهرمانان آسیا عازم قطر شد و قرار است با اقدامات سفیر محترم مشکل بازیکنان و کادر فنی در قطر حل شود.

وی در باره وضعیت طلب برانکو گفت: واقعا موضوع برانکو نگرانی مهمی برای ما است ماه گذشته هم گفتم که در چند روز آتی بخش دیگری از مطالبات او را را پرداخت می‌کنیم البته مشکلاتی در این مدت در باشگاه پیش آمد، مثل پرداخت مطالبات خارجی‌ها و به همین دلیل این موضوع را در هیات مدیره مطرح کردیم که یا پول برانکو را پرداخت کنیم یا اینکه تیم را تقویت کنیم که در نهایت تصمیم گرفتیم تیم برای فصل آینده تقویت شود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس افزود: برانکو مربی بزرگی است و دغدغه هیات مدیره این است که طلب وی را پرداخت کند، ما تصمیم داشتیم مطالبات بعدی او را را همین ماه پرداخت کنیم، اما نقل و انقتالات، مجوز حرفه‌ای و طلب بازیکنان خارجی خودمان باعث شد تا پرداخت طلب این مربی دیر شود البته منابع مالی جدیدی ایجاد کردیم و نهایتا تا ۲ هفته اینده مطالبات وی را پرداخت و از خجالت وی درخواهیم آمد و ۲ روز پیش نامه زدیم و از او خواستیم ۲۰ روز به باشگاه فرصت بدهد، ولی هنوز به ما اطلاعی نداده است.

رسول پناه درباره مهدی ترابی هم عنوان کرد: او یک بازیکن با اخلاق است که تصمیم گرفت به قطر برود، با توجه به تحریم‌های ظالمانه و اتفاقاتی که رخ داد، این بازیکن یک پیشنهاد ۳۰ میلیاردی داشته و ترجیح داد آینده زندگی خودش را تامین کند، مثلا آقایان درخشان و محمدخانی در دوره خودشان راهی قطر شدند، اما دیدید که ستاره‌هایی مثل پیوس و کرمانی مقدم به فوتبال معرفی شدند.

وی تاکید کرد: رونالدو از رئال رفت، کوتینیو از بارسا رفت آیا آن‌ها زانوی غم بغل گرفتند؟ ما باید کاری کنیم ترابی‌های زیادی بسازیم و اگر بخواهیم در حسرت رفتن ترابی باشیم به بقیه ظلم کردیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره ناراحتی سرمربی پرسپولیس هم گفت: گل‌محمدی یکی از بهترین مربیان لیگ است، ممکن است در خانواده مشکلات پیش بیاید، آن روز سرمربی ما ناراحت بود، اما سوء تفاهم‌ها برطرف شده و او با تیم راهی قطر شده است.

رسول پناه درباره علیپور گفت: او فرزند پرسپولیس است و بداند درب باشگاه پرسپولیس همیشه به روی او باز است، ما اسم او را به AFC ارسال کردم، اما متوجه شدم اصلا بحث او پول نبوده است و حتی من دو روز پیش با وکیل وی هم صحبت کردم و گفتم که ما یک سقف پرداخت داریم و می‌توانیم از علیپور با سقف قراردادمان استفاده کنیم، اما وی گفت علیپور تصمیم گرفته در اروپا بازی کند و اصلا بحثش مالی نیست.

وی تاکید کرد: به هر حال پیشنهادات اروپایی برای این بازیکنان انگیزه ایجاد کرده و ما نمی‌توانستیم جلوی رفتن برخی از بازیکنان را بگیریم. قرارداد ۷ بازیکن جدید ما از سقف قرارداد سال گذشته ما هم کمتر است و هیچ آپشنی هم ندادیم. قرار است فردا کپی تمام قراردادهایمان را برای وزارت ورزش و بازرسی کل کشور ارسال کنم. متاسفانه طی روز‌های گذشته در فضای مجازی انتقادی وارد شده، اما این از عدم اطلاع هواداران است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: متاسفانه یک عده در فضای مجازی در حال جولان دادن هستند. چند روز پیش ۷ ساعت با هواداران صحبت کردم و حتی تعدادی از آن‌ها را به دفترم بردم و قرارداد‌ها را به آن‌ها نشان دادم. نظر من این است که قرارداد‌ها را در فرصت مناسب منتشر کنیم. اگر این کار را انجام بدهیم کسی فرصت حاشیه‌سازی نخواهد داشت. هواداران باید از همه چیز مطلع باشند تا اجازه فضاسازی به برخی‌ها در فضای مجازی را ندهند.

رسول پناه یادآور شد: نمی‌دانم چرا به ناهنجاری‌هایی که در فوتبال ایجاد شده رسیدگی نمی‌شود. فساد در فوتبال بیداد می‌کند و مقابله با دلال‌ها بسیار سخت است. آن‌ها بازار مکاره درست کرده اند، ولی این ۷ بازیکنی که جذب تیم ما شدند واقعا پرسپولیس را دوست داشتند.

نظرات

اخبار مرتبط

اپلیکیشن دولت بهار دسترسی ساده تر و اطلاع از اخبار مهم
نصب