1399/06/24-13:02

نامه اعتراضی پرسپولیس به میزبانی قطر در لیگ قهرمانان آسیا

نامه اعتراضی پرسپولیس به میزبانی قطر در لیگ قهرمانان آسیا

باشگاه پرسپولیس به ضعف میزبانی قطر در لیگ قهرمانان آسیا به صورت رسمی به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعتراض کرد.

به گزارش دولت بهار به نقل از ایرنا، باشگاه پرسپولیس در نامه‌ای، اعتراض جدی خود به میزبانی ضعیف و ناهماهنگی‌های موجود در قطر را به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد.

در این نامه، به مشکلات تیم فوتبال پرسپولیس از روز نخست ورود به قطر برای انجام تمرین و پیگیری برنامه‌ها در هتل، اشاره و اعتراض شده است.

 به نظر می‌رسد؛ دیگر نمایندگان ایران هم با این مشکلات روبرو بوده‌اند و با توجه به صحبت‌های مطرح شده میان سرپرستان کاروان‌ها، احتمال دارد که نامه‌های مشابهی به این منظور ارسال شود.

در نامه ارسالی از سوی باشگاه پرسپولیس برای نمونه به چند مورد از مشکلات پیش آمده اشاره شده است.  

از جمله این اتفاقات در روز اول ممانعت از انجام تمرین بود. «افشین پیروانی» با اعتراض جدی به نماینده کنفدراسیون، انجام تمرین را برنامه هماهنگ شده از قبل دانست و تاکید کرد پرسپولیس با اعتماد به برنامه ارسالی، روز قبل از سفر را استراحت کرده و بر انجام تمرین اصرار دارد که در نهایت با اصرار صورت گرفته، این جلسه تمرینی انجام شد. در حالی که بعضی نمایندگان ایران به دلیل این ناهماهنگی برای تمرین روز اول با مشکل روبرو شدند.  

اعتراض دیگر پرسپولیس به مناسب و کافی نبودن امکانات جانبی هتل مانند سالن بدنسازی و استخر و سونا برای سرویس دهی به ۶ تیم فوتبال است که از قبل باید لحاظ می‌شد. ضمن آن‌که این موضوع قبل از سفر تیم، بعد از تحقیق میدانی در نامه‌ای به کنفدراسیون اعلام شده بود.

نبود برنامه‌ریزی و هماهنگی دقیق برای استفاده بهینه از امکانات موجود از دیگر موارد مشابه بود. همچنین اشاره شد که پرسپولیس برای اجرای برنامه ارسالی خود از جمله استفاده از سالن بدنسازی دچار مشکل شده است. در این ارتباط پیروانی با اصرار و پیگیری زیاد موفق شد که سالن را برای سرخپوشان در اختیار بگیرد که البته از نظر اندازه هم مشکلاتی دارد. سرویس دهی هتل مثل نظافت اتاق‌ها و موارد دیگری مثل سرو ناهار که با تاخیر صورت گرفته و گاها غذاها سرد بوده از دیگر موارد مورد اشاره در این نامه است.

همچنین بنابر اعلام «امیرعلی حسینی»  مدیر تیم و مدیر امور بین‌الملل باشگاه، یکشنبه شب از طریق ویدیو کنفرانس در جلسه‌ای با فدراسیون فوتبال قطر و شرکت برگزار کننده رقابت‌ها، به نمایندگی از سوی کنفدراسیون، شرکت کردند. این جلسه در حالی اتفاق افتاد که تیم فوتبال پرسپولیس در روزهای گذشته با پاره‌ای ناهماهنگی‌ها از سوی میزبان روبرو شده بود.

گفتنی است؛ افشین پیروانی مدیر تیم و امیر علی حسینی در این نشست مجازی که از ساعت ۲۲ و ۴۵ دقیقه شب گذشته آغاز شده بود، موارد مختلفی را به عنوان اشکال‌های موجود مطرح کردند که از جمله، تاکید بر این مساله بود که هتل محل اقامت امکان پاسخگویی مناسب را با توجه به حضور همزمان ۶ تیم فوتبال ندارد.

نظرات

اخبار مرتبط