1399/06/24-15:05

برانکو: پرسپولیس بازی کثیفی را آغاز کرده است!

سرمربی پیشین پرسپولیس اقدام اخیر این باشگاه را به آغاز یک بازی کثیف رسانه‌ای تشبیه کرد.

به گزارش دولت بهار به نقل از آنا، حمیدرضا اسکندری؛ مدیریت باشگاه پرسپولیس چند هفته قبل بعد از مشورت با یحیی گل‌محمدی و افشین پیروانی تصمیم گرفت به جای پرداخت طلب برانکو با قدرت وارد نقل و انتقالات شده و ضمن جذب بازیکنان جدید خود و ثبت قرارداد آنها، خود را آماده هر گونه محرومتی از سوی فیفا کنند.

تصمیمی که عملی شد و پرسپولیس همه خرید‌های کدنظر کادرفنی خود را انجام داد تا اینکه زمان پرداخت پول برانکو فرار رسید (روز شنبه ۲۲ شهریورماه)  و این باشگاه به جای پرداخت پول برانکو نامه‌ای به فیفا با این مضنون ارسال کرد؛ برانکو درخواست ما مبنی بر فرصت یک ماه برای پرداخت طلبش را پذیرفته و از این‌رو ظرف یک ماه آینده با وی تسویه حساب خواهد شد.

این اتفاق در حالی رخ داد که برانکو اصلا پاسخی به نامه پرسپولیسی‌ها که خواسته بودند یک ماه دیگر به آنها مهلت دهد، نداده بود. در واقع باشگاه پرسپولیس سعی کرد با مطرح کردن این موضوع و نامه ارسالی به فیفا به نوعی برانکو را مقابل هواداران پرسپولیس قرارداده و کاری کند تا او به خاطر آنها چنین خواسته‌ای را بپذیرد. اقدامی که با دلخوری شدید مرد کروات همراه شد.

برانکو در گفت‌وگو با خبرگزاری آنا در این این مورد گفت: «من و وکیلم جمعه شب به فیفا نامه زدیم که باشگاه پرسپولیس در زمان تعیین شده مبلغی را که می‌بایست را به حساب داده شده واریز نکرد. متاسفانه باشگاه پرسپولیس با مطرح کردن این موضوع که من به آنها یک ماه دیگر مهلت داده‌ام بازی کثیفی را آغاز کرده است.»

نظرات

اخبار مرتبط

اپلیکیشن دولت بهار دسترسی ساده تر و اطلاع از اخبار مهم
نصب