1399/06/30-19:41

واکنش فوری رییس کل بانک مرکزی به ویدئوی دولت بهار

واکنش فوری رییس کل بانک مرکزی به ویدئوی دولت بهار

رییس کل بانک مرکزی در واکنش به ویدئوی منتشر شده در کانال تلگرامی دولت بهار، دستور رسیدگی فوری به مشکلات میز خدمت ارزی را صادر کرد.

به گزارش دولت بهار، روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد به دنبال انتشار ویدیویی در فضای مجازی (دولت بهار) مبنی بر مراجعه یکی از صادرکنندگان به میز خدمت این بانک به منظور رفع تعهد ارزی سال 97 و مشکلات مطرح شده در این ویدیو رئیس کل بانک مرکزی بلافاصله دستور بررسی و رفع مشکلات پیش‌آمده را صادر کرد.

بر این اساس معاون ارزی بانک مرکزی نشست فوری با مدیران و معاونان ادارات ارزی برگزار و بر لزوم تسریع و تسهیل پاسخگویی به مراجعان تاکید کرد.

پس از این دستورات از صبح امروز تعداد افراد پاسخگو و امکانات زیرساختی لازم برای ارایه خدمت به مراجعان در ساختمان مذکور افزایش یافت.

لازم به توضیح است که طی روز‌های گذشته و براساس پیگیری‌های مراجع قضایی و نظارتی برای رفع تعهد ارزی سال‌های 97 و 98، مراجعه تعداد زیادی از صادر‌کنندگان برای رفع تعهدات ارزی مربوطه باعث تجمع تعداد بیشتری ارباب رجوع در محل میز خدمت ارزی شده بود که با دستور فوری رییس کل بانک مرکزی تمهیدات لازم برای پاسخگویی سریعتر اندیشیده و در حال حاضر روند اشاره شده در ویدیو به صورت کامل اصلاح شده است.

نظرات

اخبار مرتبط