1399/07/10-20:07

همگروهی تیم طارمی با شاگردان گواردیولا و یاران سردار بادورتموند

همگروهی تیم طارمی با شاگردان گواردیولا و یاران سردار بادورتموند

قرعه کشی فصل جدید رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در مرحله گروهی برگزار شد.

به گزارش دولت بهار، قرعه کشی مرحله گروهی فصل جدید رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا امشب برگزار شد و تیم‌ها در 4 سید حریفان خود را شناختند.

بر این اساس در گروه C، تیم پورتو با مهدی طارمی با منچستر سیتی مصاف می‌دهد و سردار آزمون با زنیت با بورسیا دورتموند و لاتزیو روبرو خواهد شد. تیم ایتالیایی لاتزیو،‌ تیمی بود که خواهان مهاجم ایرانی بود.

مسی و رونالدو هم در تیم‌های بارسلونا و یوونتوس با هم مصاف خواهند داد.

سیدبندی مسابقات به شرح زیر بود:

سید یک: رئال مادرید اسپانیا، لیورپول انگلیس، بایرن مونیخ آلمان، یوونتوس ایتالیا، پاری سن ژرمن فرانسه، زنیت روسیه، پورتو پرتغال، سویا اسپانیا

سید دوم: بارسلونا اسپانیا، اتلتیکو مادرید اسپانیا، منچسترسیتی انگلیس، منچستریونایتد انگلیس، شاختار دونتسک اوکراین، دورتموند آلمان، چلسی انگلیس، آژاکس هلند

سید سوم: دینامو کیف اوکراین، سالزبورگ اتریش، لایپزیگ آلمان، اینترمیلان ایتالیا، المپیاکوس یونان، لاتزیو ایتالیا، کراسنودار روسیه، آتالانتا ایتالیا

سید چهارم: لوکوموتیو مسکو روسیه، مارسی فرانسه، بروژ بلژیک، مونشن گلادباخ آلمان، باشاک شهیر ترکیه، میتلند دانمارک، رن فرانسه، فرانس واروش مجارستان

*گروه‌های 8 گانه به شرح زیر است:

گروهA: بایرن مونیخ، اتلتیکو مادرید، سالزبورگ، لوکوموتیو مسکو

گروه B: رئال مادرید، شاختار دونتسک، اینترمیلان، بورسیا مونشن گلادباخ

گروه C: پورتو (تیم مهدی طارمی)، منچستر سیتی، المپیاکوس، مارسی

گروه D: لیورپول، آژاکس، آتالانتا، میتلند

گروه E: سویا، چلسی، کراسنودار، رن

گروه F: زنیت (تیم سردار آزمون)، بورسیا دورتموند، ‌لاتزیو، بروژ

گروه G: یوونتوس، بارسلونا، دینامو کیف، فرنس واروژ

گروه H: پاری سن ژرمن، منچستر یونایتد، لایپزیگ، باشاک شهیر

در جریان قرعه کشی هم مراسم برترین‌های یوفا برگزار شد و روبرت لواندوفسکی برترین بازیکن سال یوفا شد.

مانوئل نویر برترین دروازه‌بان اروپا لقب گرفت.

 

یاشوا کیمیش برتری مدافع شد و کوین دبروین هم برترین هافبک انتخاب شد.

*برنامه بازی‌ها هم به شرح زیر است:

**مرحله گروهی:
 ۲۰ و ۲۱ اکتبر؛ ۲۹ و ۳۰ مهر
 ۲۷ و ۲۸ اکتبر؛  ۶ و ۷ آبان
 ۳ و ۴ نوامبر؛ ۱۳ و ۱۴ آبان
 ۲۴ و ۲۵ نوامبر؛ ۴ و ۵ آذر
 ۱ و ۲ دسامبر؛  ۱۱ و ۱۲ آذر
 ۸ و ۹ دسامبر؛  ۱۸ و ۱۹ آذر

**مرحله یک هشتم نهایی:
۱۶ و ۱۷ فوریه ؛  ۲۹ و ۳۰ بهمن
۲۳ و ۲۴ فوریه؛  ۵ و ۶ اسفند
۹ و ۱۰ مارس؛  ۱۹ و ۲۰ اسفند
۱۶ و ۱۷ مارس؛ ۲۶ و ۲۷ اسفند

**مرحله یک چهارم نهایی:
۶ و ۷ آوریل؛ ۱۷ و ۱۸ فروردین
۱۳ و ۱۴ آوریل؛ ۲۴ و ۲۵ فروردین

** مرحله نیمه نهایی:
۲۷ و ۲۸ آوریل؛ ۷ و ۸ اردیبهشت
۴ و ۵ می؛ ۱۴ و ۱۵ اردیبهشت

** فینال:
۲۹ می؛ ۸ خرداد در استادیوم المپیک آتاتورک 

نظرات

اخبار مرتبط