1402/06/17-17:49

اطلاعیه دفتر دکتر احمدی‌نژاد درباره تکذیب هرگونه برنامه و فعالیت انتخاباتی

 اطلاعیه دفتر دکتر احمدی‌نژاد درباره تکذیب هرگونه برنامه و فعالیت انتخاباتی

در پی پرسش‌های مکرر اقشار مختلف از هموطنان عزیز ضمن تکذیب همه خبرهای جعلی مورد اشاره و شایعات بی‌اساس مذکور، مؤکداً تصریح می‌نماید که جناب آقای دکتر احمدی‌نژاد هیچ برنامه و فعالیت انتخاباتی نداشته و نخواهند داشت.

به گزارش دولت بهار، طی هفته‌های اخیر، برخی جریانات ورشکسته سیاسی و عناصر مغرض معلوم‌الحال با انتشار شایعات بی‌اساس و جعل اخبار کاملاً کذب و بی‌اعتبار نظیر ثبت‌نام آقای دکتر احمدی‌نژاد برای انتخابات، رایزنی با گروه‌ها و عناصر سیاسی و ائتلاف پنهان و آشکار با آنان، دادن فهرست مستقل و یا مشترک انتخاباتی و یا حمایت از افراد خاص، کوشیده‌اند تا از موقعیت سیاسی، محبوبیت اجتماعی و جایگاه ممتاز ایشان در قلوب شریف ملت بزرگ ایران سوءاستفاده نموده و از این طریق وضعیت به‌شدت نابسامان خود را ترمیم کنند.

اینک و در پی پرسش‌های مکرر اقشار مختلف از هموطنان عزیز ضمن تکذیب همه خبرهای جعلی مورد اشاره و شایعات بی‌اساس مذکور، مؤکداً تصریح می‌نماید که جناب آقای دکتر احمدی‌نژاد هیچ برنامه و فعالیت انتخاباتی نداشته و نخواهند داشت. بدیهی است که هرگونه خبرسازی و سوءاستفاده از نام و جایگاه ایشان اقدامی ضداخلاقی، مذموم و محکوم است.

عبدالرضا شیخ‌الاسلامی
رئیس دفتر

۱۷ شهریور ۱۴۰۲

نظرات

اخبار مرتبط

اپلیکیشن دولت بهار دسترسی ساده تر و اطلاع از اخبار مهم
نصب