1402/11/17-11:32

توضیح پلیس درباره وقفه پیش آمده برای متقاضیان گواهینامه پایه یک

 توضیح پلیس درباره وقفه پیش آمده برای متقاضیان گواهینامه پایه یک

رئیس پلیس راهور فراجا توضیحاتی را درباره وقفه پیش آمده برای متقاضیان گواهینامه پایه یک ارائه کرد.

به گزارش دولت بهار به نقل از ایسنا، سردار سید تیمور حسینی در جلسه ارتباط مستقیم با مردم که در مرکز ۱۹۷ پلیس برگزار شد، گفت:از صبح امروز بنده و معاونات پلیس راهور فراجا به شکل حضوری و تلفنی با بیش از ۱۰۰۰ نفر از شهروندان گفت‌وگو کردیم. رویکرد ما حل مشکل این عزیزان بود و تاکید داشتیم که تا جای ممکن با این افراد همراهی شود. همچنین برخی از افراد نیز سوالات و پیشنهاداتی داشتند که به آنها نیز پاسخ داده شد. 

وی در خصوص مسائل مطرح شده از سوی شهروندان نیز گفت» یکی از سوالات مهم مطرح شده از سوی مردم موضوع وقفه پیش آمده در مورد گواهینامه پایه دو به یک بود، بر اساس پیگیری‌های انجام شده مشخص شد که این این طرح پس از ارائه به هیات دولت تصویب و مقرر شده که آئین نامه آن یکسال بعد از تصویب اجرایی شود.

رئیس پلیس راهور فراجا گفت: در همین راستا نیز متقاضیان دریافت گواهینامه پایه دو به یک، می‌توانند در دی ماه سال آینده با حضور در آموزشگاه‌های سراسر کشور نسبت به دریافت گواهینامه پایه یک خود اقدام کنند.

حسینی درباره اجرای طرح گواهینامه آسان موتورسیکلت نیز گفت: در حال حاضر ۱۷۸ مرکز فعال در سراسر کشور در طرح اجرای گواهینامه آسان موتورسیکلت وجود دارد و خوشبختانه تاکنون حدود ۱۱۱ هزار نفر از متقاضیان توانسته‌اند گواهینامه یک روزه موتورسیکلت را دریافت کرده و این روند همچنان در جریان است.

نظرات

اخبار مرتبط

اپلیکیشن دولت بهار دسترسی ساده تر و اطلاع از اخبار مهم
نصب