1403/02/26-17:28

کشف ۲.۵ میلیون لیتر فرآورده نفتی قاچاق

فرمانده انتظامي استان هرمزگان از کشف ۲.۵ میلیون لیتر فرآورده‌های نفتی يارانه‌ای قاچاق به ارزش ۹۰۰ میلیارد ریال از انبار یک شرکت صادراتی در استان خبر داد.

به گزارش دولت بهار به نقل از فارس از بندرعباس، سردار علي اکبر جاويدان فرمانده انتظامی هرمزگان امروز در تشریح جزئيات اين خبر بيان داشت: کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا وارز و پليس امنيت اقتصادي استان در راستاي مبارزه جدي و قاطعانه با پديده شوم قاچاق کالا و ارز، با اشراف اطلاعاتي و بهره گيري از شیوه هاي پليسي موفق به کشف مقادير زيادي فرآورده يارانه اي قاچاق از يک شرکت صادراتي با هويت معلوم شدند.

وي افزود: کارشناسان پليس امنيت اقتصادي پس از بررسي اوليه موضوع با تشکيل تيمي به محل واقع در يکي از انبارهاي بنادر تجاري استان عزيمت و پس از نمونه برداري و ارسال به اداره کل استاندارد استان و احضار مديرعامل و کارکنان دخيل دراين موضوع، نهايتا 2 ميليون و 500 هزار ليتر فرآورده نفتي يارانه اي قاچاق کشف کردند.

فرمانده انتظامي استان هرمزگان با بيان اينکه مبارزه جدي با قاچاق سرمايه هاي ملي کشور در راس ماموريت هاي اين پليس مي باشد، خاطر نشان کرد: برابر اعلام نظر کارشناسان اقتصادي ارزش ريالي فرآورده هاي کشف شده ۹۰۰ ميليارد ريال برآورد شده که در اين رابطه پرونده مقدماتي تشکيل وبه دستگاه قضائي ارسال شد.

نظرات

اخبار مرتبط

اپلیکیشن دولت بهار دسترسی ساده تر و اطلاع از اخبار مهم
نصب