1403/01/14-18:52

اشراف اطلاعاتی اسراییل در سوریه

به گزارش خانه ملت، نماینده شیراز و زرقان در مجلس، ضمن ابراز تاسف از شهادت تعدادی از مستشاران کشورمان در حمله روز گذشته اسرائیل به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق خواستار اتخاذ تمهیداتی از سوی شورای امنیت ملی برای انتقام سخت از جنایتکاران اسرائیلی شد.

علیرضا پاک فطرت گفت: این جای تاسف دارد که متاسفانه تعدادی از نیروهای با تجربه نظامی خود را از دست دادیم و این موضوع می‌طلبد مسئولان ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تمهیدات لازم را در نظر بگیرند تا بعد از این شاهد از دست دادن این گنجینه‌های ارزشمند نظام نباشیم.

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: بی‌تردید رژیم صهیونیستی اشراف اطلاعاتی بر جلساتی که در کشور سوریه برگزار می‌شود، دارد بنابراین لازم است این قبیل جلسات در کشورهایی به غیر از سوریه برگزار شود و اجازه ندهیم به راحتی نیروهای ارزشمند کشورمان از دست بروند.

عضو مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به ضرورت اتخاذ تمهیداتی برای تسریع در روند انتقام سخت، تاکید کرد: قطعا باید پاسخ قاطعی به این جنایتکاران داده شده و انتقام سخت گرفته شود و شورای امنیت ملی باید در این زمینه تصمیم بگیرد.

نظرات

اخبار مرتبط

اپلیکیشن دولت بهار دسترسی ساده تر و اطلاع از اخبار مهم
نصب